Sprzedaż i transport materiałów sypkich

Gdy mówi się o przewozie materiałów sypkich, najczęściej mamy na myśli materiały budowlane, takie jak żwir, piasek, gruz, itp. Tego typu materiały sypkie przewozi się luzem, co przekłada się na konieczność użycia specjalistycznego sprzętu, takie jak wywrotki.

Dlatego oferujemy oprócz transportu materiałów sypkich, również ich sprzedaż. U nas dokonasz zakupu kruszywa betonowego i łamanego, żwiru drogowego, piasku, czarnoziemu oraz pospółki.

Przy zabezpieczaniu towarów sypkich siatkami czy plandekami, kierowca musi zadbać o to, by nie ograniczały mu one widoczności. To jednak nie wszystko. Użyte zabezpieczenia nie mogą też zasłaniać najważniejszych części wywrotki, tj. jej oświetlenia i numerów tablic rejestracyjnych. Najprościej mówiąc, dobry transport materiałów sypkich to ten, w którym bierze się pod uwagę nie tylko sam towar, ale też bezpieczeństwo kierowcy wywrotki i innych użytkowników dróg.

JEŻELI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI PAŃSTWO WSPÓŁPRACĄ ...

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub przez formularz kontaktowy na stronie odpowiemy na Państwa wiadomość w jak najkrótszym czasie.

TOP